PRZYJĘCIE I REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć utworzenie oraz wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronie sklepu.

 2. Osoba fizyczna składająca zamówienie musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

 3. O zmianach statusu zamówienia Klient zostanie poinformowany pocztą elektroniczną na adres email podany w formularzu rejestracyjnym.

 4. Zamówienia są potwierdzane poprzez email. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić, nie będą realizowane.

 5. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient informowany jest o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

 6. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania ostatniego elementu danego zamówienia, chyba, że strony postanowią inaczej.

 7. Ze strony internetowej sklepu można odwołać tylko zamówienie oczekujące na realizację, inne zamówienia można odwołać tylko za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

 8. Termin realizacji zamówienia to czas między potwierdzeniem złożonego zamówienia, a przekazaniem towaru firmie przewozowej.

 9. Zamawiając kilka produktów zamówienie zostanie wysłane w czasie kiedy wszystkie produkty zostaną skompletowane.

 10. Jeżeli wybrana została płatność z góry, zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Jeżeli zależy Ci bardzo na czasie prosimy wybrać płatność przy odbiorze.

 11. W dniu wysyłki zamówienia Klient jest informowany o tym fakcie pocztą elektroniczną.

 12. Aby oszacować termin dostarczenia przesyłki należy wziąć pod uwagę dostępność produktu oraz czas dostawy zależny od wybranego kuriera:

Na terenie Polski:

w przypadku Poczty Polskiej wynosi ona od 2 do 7 dni roboczych
w przypadku kuriera czas dostawy wynosi od 1 do 2 dni roboczych

Informujemy, że z powodu częstych reklamacji do Poczty Polskiej dotyczących zaginięć przesyłek,zalecamy wysyłki kurierskie.

 

FORMY PŁATNOŚCI 

 1. Ceny towarów znajdujących się w ofercie www.ecoccinella.pl i www.coccienlla24.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

 2. Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem przy odbiorze lub przelewem.

 3. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU. Przy płatności za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto bankowe.

 4. Wszystkie promocje dotyczące darmowych dostaw obowiązują tylko i wyłącznie na terenie Polski.

Numer konta przy płatności przelewem: PKO Bank Polski   02 1020 3437 0000 1502 0162 5201

W tytule przelewu proszę dopisać numer zamówienia.


Strona wykorzystuje cookies, aby zapewnić najwyższy poziom świadczenia usług. close